Nekonečný konec 3

10. května 2012 v 16:53 | Lentilka |  Nekonečný konec
Doufám, že jste se těšili na třetí díl :D Zatím to sice nedává smysl, ale o to jde.... Příjemné čtení. Celý článek

Měla jsem tak rozbolavělou hlavu. Místnosti proletěla slečna Kathrin, která nás měla na výrazový tanec se slovy "Hodnotím úklid!" tím svým zpěvavým hlasem. Dnes jsem měla volno a nesměla jsem tančit, kvůli těm kolapsům. Když odešla, přemýšlela jsem o tom snu. Pobaveně jsem si sáhla do kapsy a vytáhla krabičku. Zalapala jsem po dechu...to nebyl sen... Chvíli jsem přemýšlela, jestli onu krabičku uvůbec chci otevřít. Už jen ona měla hodnotu takovou, že jsem si ji radši ani nechtěla vybavit. Otevřela jsem ji tedy, přemáhána zvědavostí. Obsah zakrýval lísteček, který nesl slova: "Nebudˇ tak skromná...." Nepochopila jsem, dokud na mne nevykoukl onen obsah krabky. Prstýnek s diamantem, nepochybně zásnubní. Zatřásla jsem hlavou....nejsem na vdávání trochu mladá?
Jistě, taneční svět překvapuje, ale v jiných záležitostech. Navlékla jsem si jej na ruku.

V tu chvíli jsem pocítila zamrazení. Tak počkat, ta rána do hlavy musela být fakt pořádná, anebo už jsem byla praštěná i předtím. Proč by si mne chtěl někdo, jako je Sauveur vzít? A jakto, že vypadá tak mladě, když je ve zkutečnosti o tolik starší? Celým mým tělem otřásala vlna chladu, když jsem zamířila do knihovny. Vzpoměla jsem si na to, jak ledový byl jeho dotek, jak krásný byl ten pokoj, na jeho oči, tmavě černé. Optik by na nich jistě našel něco neobvyklého, ale tím jsem se nezabývala. Prsty mi běžely po klávesnici....snažila jsem se na něco přijít. A pak...hloupý nápad. Přemýšlela jsem o tom, co mne právě napadlo, ale pak jsem utekla zpátky na intr. Můžu se ho na to přece zeptat. Asi mi to neřekne..... s tím jsem opět usnula.

Já vím, krátký, ale zjevně to nikdo nečte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Didí Didí | Web | 13. května 2012 v 15:33 | Reagovat

No tak ja si myslim ze je to upir :D,ale je prece o deset let starsi tak proc si ji chce vzit? :D tak se prekvapim :) ale ja to ctu a libi se mi to :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama